۱۱ آذر ۱۳۹۶
بدون نظر

راهنمای خرید تابه برقی

 

تابه برقی طراحی بسیار زیبا و پرکاربردی دارد. این دستگاه طبخ این امکان را می دهد که مواد غذایی مانند: گوشت،مرغ،سبزیجات و… را به آسانی یرای همه فراهم کند. این دستگاه طبخ برای افرادی که به سلامتی خود اهمیت بسیاری قائل هستند بسیار خوب است به این علت که می توان انواع غذاها را بدون استفاده از روغن طبخ و کباب نمود.

 

راهنمای خرید تابه برقی

تابه برقی با صفحه نچسب و استفاده کم از روغن، غذا را پخته و کباب می کند تابه های برقی از نظر اندازه، قطر و عمق متفاوتند بهتر است تابه مجهز به ترموستات باشد.

تابه برقی بدون نیاز به روغن یا با حداقل میزان روغن غذا را پخته و کباب می کند. این دستگاه ها دارای صفحه نچسب بوده که کار شست و شو را هم راحت می کنند. تابه های برقی از نظر اندازه، قطر و عمق های متفاوتی دارند که بر حسب نیاز خود و میزان غذایی که می خواهید در آن ها بپزید، می توانید سایز آن را انتخاب کنید. دستگیره های این تابه ها باید روکش پلاستیک داشته تا دست را نسوزاند. وجود یک سینی در زیر تابه برقی باعث می شود روغن یا آب مواد غذایی به بیرون تراوش نکرده و فضای اطراف را آلوده نکند. اگر درب تابه برقی شیشه ای باشد، می توان مراحل پخت را مشاهده و بر آن نظارت کرد. یکی از ویژگی های خوب تابه های برقی، مجهز بودن آن ها به ترموستات تنظیم دما است. این ویژگی دمای تابه را یکنواخت کرده و به پخت یکدست غذا کمک می کند.

 

 

 

تابه برقی گاستروبک

تابه برقی گاستروبک

تابه تفال مدل Intuition – سایز ۳۰


نویسنده مطلب خانم امانی